منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

نیل مستر

برند: نیل مستر
قابلیت تنظیم سرعت دستگاه به مقدار دلخواه و کار کردن به صورت دستی و یا با پدال را دارد. قابلیت حرکت سوهان در جهت عقربه ساعت و خلاف جهت عقربه ساعت (دور موتور چپ گرد و راست گرد) دارای کلید خاموش و روشن است. دارای قابلیت تعویض آسان سوهان و   12 عدد سری سوهان است...
900,000تومان
برند: نیل مستر
دستگاه مانیکور و پدیکور نیل مستر مدل LG3-3 LUGX یکی از پیشرفته‌ ترین دستگاه های موجود در بازار است. این محصول برای مصارف حرفه‌ ای و خانگی مناسب است و به‌ خوبی نیازهای شما را برطرف می‌ کند. این محصول قابلیت ارائه‌ حداکثر سرعت 35000 در دقیقه‌ را دارد و 35 وات قدرت تولید می کند. این ست به‌ صورت ارگونوم..
947,270تومان
برند: نیل مستر
دستگاه مانیکور و پدیکور نیل مستر مدل ZS-601 35000 یکی از پیشرفته‌ ترین دستگاه های موجود در بازار است. این محصول برای مصارف حرفه‌ ای و خانگی مناسب است و به‌ خوبی نیازهای شما را برطرف می‌ کند. این محصول قابلیت ارائه‌ حداکثر سرعت 35000 دور در دقیقه‌ را دارد و 45 وات قدرت تولید می کند. این ست به‌ صورت ا..
1,046,500تومان
برند: نیل مستر
دستگاه سوهان برقی یکی از ابزارهای اصلی کاشت ناخن به شمار می آید، این دستگاه در کاشت ناخن جهت سوهان کشیدن و صاف کردن ناهمواری های سطح ناخن استفاده میشود. سوهان برقی ناخن 35000RPM نیل مستر (Nail Master CJ-DM006 35000RPM Electric Nail Manicure Drill) نسخه به روز رسانی شده ی سوهان برقی نیل مستر قدیمی ا..
1,046,660تومان
برند: نیل مستر
دستگاه سوهان برقی یکی از ابزارهای اصلی کاشت ناخن به شمار می آید، این دستگاه در کاشت ناخن جهت سوهان کشیدن و صاف کردن ناهمواری های سطح ناخن استفاده میشود از روز اول که کاشت ناخن را شروع می کنید، تا روز آخر سوهان برقی در کنار شماست، چون شما بدون دستگاه سوهان برقی اصلا نمیتوانید کاری در حیطه کاشت ناخن ا..
1,100,000تومان
برند: نیل مستر
دستگاه سوهان برقی یکی از ابزارهای اصلی کاشت ناخن به شمار می آید، این دستگاه در کاشت ناخن جهت سوهان کشیدن و صاف کردن ناهمواری های سطح ناخن استفاده میشود. این دستگاه قابلیت تنظیم سرعت دستگاه به مقدار دلخواه و کار کردن به صورت دستی و یا با پدال را دارد.دستگاه قابلیت حرکت سوهان در جهت عقربه ساعت و خل..
899,000تومان
برند: نیل مستر
دستگاه سوهان برقی یکی از ابزارهای اصلی کاشت ناخن به شمار می آید، این دستگاه در کاشت ناخن جهت سوهان کشیدن و صاف کردن ناهمواری های سطح ناخن استفاده میشود از روز اول که کاشت ناخن را شروع می کنید، تا روز آخر سوهان برقی در کنار شماست، چون شما بدون دستگاه سوهان برقی اصلا نمیتوانید کاری در حیطه کاشت ناخن ..
928,950تومان
برند: نیل مستر
شرکت نیل مستر سری سوهانی های فشن خود را به طراحی زیبا و کاربردی به طوری که استفاده از آنها لذت بخش باشد را راهی بازار کرده است . مدل JMD403 یکی از این مدل ها مسیباشد که تمامی کلید های کنترلی (انتخاب چپ گرد و یا راست گرد، تنظیم دور موتور،انتخابو حالت پدال و یا مستقیم و کلید روشن و خاموش) آن در بالا ..
3,500,000تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)