منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

سرم و ماسک مو

داشتن موهایی زیبا و سالم برای همه به ویژه برای بانوان اهمیت زیادی دارد مجموعه مارکت سالن با ارائه انواع سرم و ماسک های مراقبتی به هرچه درخشان تر شدن موهای شما کمک می کند.
برند: کالیون
ماسک مو کالیون به صورت عمقی به موهای صدمه دیده نفوذ کرده و آنها را از درون بازسازی مینماید و با داشتن محیط اسیدی و خنثی کردن باقیمانده مواد شیمیایی ناشی از فرایندهای دکلره،فر،صاف کردن و رنگ مو،باعث احیا و بازسازی موها میگردد. در زمان بسیار کوتاهی کوتیکل موها بسته و با یک لایه پروتئینه کراتین،کلاژن ..
96,000تومان
برند: کالیون
همه ما انواع موهای مختلف داریم و شرایط موهای ما با فصل تغییر می‌کند. موهای آسیب‌دیده یک مشکل رایج است که بیشتر ما را تحت تأثیر قرار می‌دهد. خوشبختانه، راه‌های گیاهی، دارای راه‌حل برای مبارزه با هرگونه مشکل مو است. وقتی‌که صحبت از لوازم‌آرایشی و بهداشتی برای مو، می‌شود بی‌شک ماسک موی گیاهی‌ترمیم کن..
76,000تومان
برند: کالیون
این محصول اولین ماسک مو برای ترمیم موهای رنگ‌شده و آسیب دیده است که ضد زردی و نارنجی است حاوی پروتئین هیدرولیز شده جهت نرم کنندگی و ترمیم موهای آسیب‌دیده است این محصول ضد موخوره، مغذی و آبرسان بسیار قوی است این ماسک حاوی عصاره آسای بری است که شامل پروتئین های قوی و چربیهای سالم امگا است حاوی روغ..
96,920تومان
برند: کالیون
این محصول حاوی پروتئین هیدرولیز شده است که برای نرم کنندگی و تقویت موهای آسیب‌دیده بکار می رود این محصول ضد موخوره، مغذی و آبرسان است این محصول به علت داشتن عصاره بامبو، براق و درخشان کننده مو هست حاوی روغن آرگان و ویتامین A و E هست..
0تومان
برند: کالیون
برای انواع مو مناسب است حاوی پروتئین هیدرولیز شده است که برای نرم کنندگی و ترمیم موهای آسیب‌دیده بکار می رود ضد موخوره، مغذی و آبرسان بسیار قوی است حاوی عصاره نارگیل برای جلوگیری از موخوره، نرمی و لطافت و حفظ رطوبت موها هست حاوی روغن آرگان و ویتامین A و E است حاوی کلاژن هیدرولیز شده است..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)