منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

بی رنگ کننده مو

در مجموعه مارکت سالن انواع بیرنگ کنند های مو در برند های معتبر و کاربردی امروزی که در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرد موجود میباشد


برند: بِس
این محصول رابا اضافه نمودن به کرم اکسیدان یا اکسایل جهت تسریع در روشن نمودن موها استفاده می گردد و به نسبت یک به یک ، سه درجه موها را روشن و نسبت به پودر دکلره آسیب کمتری به موهای وارد میکند..
0تومان
برند: ریتون
مدل «Green Apple» حاوی عصاره‌ی سیب سبز است که هم موجب خنک‌شدن پوست سر و هم باعث ایجاد رایحه‌ای خوش بر روی موها می‌شود. این پودر کاملاً بدون غبار است و از ایجاد رنگ‌های ناخواسته مانند زرد و نارنجی جلوگیری می‌کند. پودر بی‌رنگ‌کننده‌ی سبز برند ایتالیایی «ریتون» (Reyton) دارای محفظه‌ای فلزی به‌شکل استوا..
0تومان
برند: ریتون
پودر دکلره‌ی سفید برند «ریتون» (Reyton) حاوی 30 گرم از این محصول است که برای بی‌رنگ‌کردن موها مورداستفاده قرار می‌گیرد. مدل «Mint» حاوی عصاره‌ی نعنا است که هم موجب خنک‌شدن پوست سر و هم باعث ایجاد رایحه‌ای خوش بر روی موها می‌شود. تکنولوژی به‌کاررفته در پودر دکلره‌ی ریتون می‌تواند پایه‌ی موها را بسیار..
0تومان
برند: ریتون
پودر بی‌رنگ‌کننده‌ی سبز برند ایتالیایی «ریتون» (Reyton) دارای محفظه‌ای فلزی به‌شکل استوانه است که 500 گرم وزن دارد و با توجه به مقدار زیادی که دارد بیشتر برای آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی مورداستفاده قرار می‌گیرد. پودر بی‌رنگ‌کننده‌ی ریتون برای بی‌رنگ‌کردن و یا روشن‌کردن پایه‌ی موها کاربرد دارد که ..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 62 (6 صفحه)