منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

بیگودی و فر کننده ی مو

اگر می‌خواهید تا موهایتان را در سریع‌ترین زمان ممکن به شکل دلخواه حالت دهید، می‌توانید از بیگودی برای تغییر حالت مو استفاده کنید.فروشگاه مارکت سالن انواع بیگودی را در اختیار شما قرار می‌دهد.


برند: بابی لیس
با استفاده از دستگاه‌های بافت مو می‌توانید به شیوه‌های جدید و متفاوت، موها را ببافید و ظاهر خود را زیباتر کنید. دستگاه بافت موی «TW1100» تولید شرکت «بابیلیس» (Babyliss) می‌تواند این کار را به‌راحتی انجام دهد. کارکردن با این دستگاه بسیار ساده است...
215,000تومان
برای بافتن موها می‌توانید از دستگاه‌های بافت‌مو هم کمک بگیرید. با استفاده‌از این دستگاه‌ها به شیوه‌های جدید و متفاوت، موها را ببافید و ظاهر آن‌ها را زیباتر کنید. کارکردن با این دستگاه بسیار ساده است. دستگاه بافت‌مو مک‌استایلر مدل MC-3360 یکی‌از محصولات تولیدی این شرکت است. این‌ دستگاه دارای پوشش سرا..
0تومان
برای بافتن موها می‌توانید از دستگاه‌های بافت مو هم کمک بگیرید. با استفاده از این دستگاه‌ها به شیوه‌های جدید و متفاوت، موها را ببافید و ظاهر آن‌ها را زیباتر کنید. کارکردن با این دستگاه بسیار ساده است. یک سری چرخشی در بالای این دستگاه قرار دارد. برای بافتن موها ابتدا باید موها را در گیره‌های کناری این..
306,000تومان
برند: بابی لیس
تمام افراد تنوع در ظاهر موها را دوست دارند؛ اما ایجاد تنوع برای برخی سخت‌تر است. افرادی که دارای موهای لخت هستند، اگر بخواهند موهایشان را حالت‌دار کنند، به وسیله‌ای برای این کار نیاز دارند. بیگودی RS100SDE که شرکت «بابیلیس» (Babyliss) آن را طراحی کرده، دارای 12 عدد بیگودی از جنس «سیلیکون» است. سیلیک..
1,830,000تومان
برند: رمینگتون
KF20i دارای سیستم نرم کننده یونی و شامل 20 عدد رول مخملی است که حاوی پارافین غلیظ شده هستند. این مدل قابلیت پیچش آسان و قدرت نگهداری گرما دارای خاصیت ضد الکتریسیته ساکن (Ionic) و در 3 سایز مختلف: - 4 رول کوچک - 10 رول متوسط - 6 رول بزرگ می‌باشد. دارای چراغ نشانگر حالت روشن و همچنین دارای چراغ ن..
0تومان
برند: رمینگتون
KF40E دارای صفحاتی از جنس تفلون بوده و دارای چراغ نمایشگری است که گرم شدن دستگاه و آماده‌ی استفاده بودن آن را اعلام می‌کند. همچنین امکان گرم شدن سریع را نیز دارد و به دلیل پارافین موجود در بیگودی ها به حالت گرفتن و فر شدن موها سرعت بیشتری می‌بخشد. این دستگاه دارای 4 رول کوچک، 10 رول متوسط و 6 رول ..
0تومان
برند: رمینگتون
داشتن یک وسیله‌ی آرایش مو قئی که قابلیت فر و صاف کردن را هم‌زمان داشته باشد گزینه‌ی مناسبی برای بسیاری از آرایش‌گران است. S8670 ساخته شده توسط شرکت «بابیلیس» (Babyliss)، این کارایی را به‌خوبی دارد. S8670 دستگاهی چندکاره است که برای حالت دهی هرچه بهتر به موها به‌کار می‌رود، این نمونه دارای یک سری ص..
1,450,000تومان
برند: فیلیپس
HP8618 دارای صفحاتی از جنس سرامیک Silky Smoth است و قابلیت فر در سایز بین 15 تا 25 میلی متر را دارد. این دستگاه دارای صفحه LCD و امکان تنظیم درجه حرارت تا 200 درجه سانتی گراد را دارد همچنین دارای سیستم ایمنی خاموش شدن خودکار بعد از یک ساعت استفاده نکردن است. این مدل پس از حالت گرفتن موها با یک هشد..
0تومان
برند: فیلیپس
داشتن موهای زیبا برای بیشتر افراد مهم است. زیبایی مو می‌تواند شامل رنگ مو، اندازه‌ی مو و حتی حالت و مدل مو باشد. برخی افراد دوست دارند که موهای حالت‌دار داشته باشند، اما برخی دیگر موهای صاف و بدون حالت را ترجیح می‌دهند. البته تمام این انتخاب‌ها بستگی به سلیقه‌ داشته و گاهی باید سبک لباس نیز در انتخا..
1,944,000تومان
برند: فیلیپس
HP8656 دارای پوشش سرامیکی که ضمن جلوگیری از آسیب رسیدن به موها، آن‌ها را به طور طبیعی خشک می‌کند. این دستگاه قابلیت ایجاد فرهایی با سایز 38 میلی متر را دارد. این مدل دارای مشخصه های ویژه ای است از جمله : - سری متمرکز کننده جریان هوا - حجم دهنده برای حجیم تر کردن ریشه موها - برس صاف؛ با پوشش سر..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 132 (11 صفحه)