منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

مداد لب

مارکت سالن با کیفیت ترین مداد لب ها را به شما ارائه داده  تا رژ لبی که می‌زنید زیباتر به نظر برسد. مداد لب در هر کیف آرایشی یافت می‌شود و همه آرایشگران حرفه‌ای نیز از آن استفاده می‌کنند.

برند: بورژوا
استفاده از مداد لب به شما در نشان دادن فرم اصلی لبانتان کمک خواهد کرد به‌همین علت جزو یکی از ابزار اصلی هنگام آرایش لب خواهد بود که به‌همراه رژ‌لب، لبان شما را برجسته خواهد کرد. شرکت بورژوآ مداد‌لب مدل «Nude Wave» را به بازار عرضه کرده است که دارای بافت سبک ونرمی است که به‌راحتی کشیده می‌شود. کمپانی..
0تومان
برند: بورژوا
یکی از موارد مهمی که باید قبل از رفتن به یک مهمانی در نظر گرفت، نوع آرایش لب است. آنچه که به طور معمول برای آرایش لب استفاده می‌شود، رژ لب است. این محصول آرایشی اگرچه رنگی زیبا برای لب به وجود می‌آورد اما می‌توان برای زیباتر شدن نوع آرایش لب از وسایل ارایشی دیگری نیز کمک گرفت. یکی از این وسایل آرایش..
0تومان
برند: بورژوا
مداد لب یکی از ابزارهای آرایشی پرکاربرد است که در نشان دادن حالت اصلی لب و برجسته‌کردن لب کاربرد دارد. مداد لب که توسط کمپانی بورژوآ تولید شده است دارای بافت سبکی است که ماندگاری بالایی دارد. شرکت بورژوآ«Bourjois» با سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی تولید لوازم آرایشی و بهداشتی توانسته محصولاتی را ارئه د..
0تومان
برند: بورژوا
در هنگام آرایش، لب جزو مهم‌ترین عضو صورت است که در دید اطرافیان تاثیرگذار است که اگر آرایش لب با دقت بالایی انجام شود تا شاهد تاثیر آن باشیم. ابزارهای لازم جهت آرایش لب نظیر مدادلب و رژلب در این زیبایی تاثیرگذارند. کمپانی بورژوآ در سری محصولات آرایشی خود مداد لبی را به بازار عرضه کرده است که نه تنها..
0تومان
برند: بورژوا
یکی از مهم‌ترین اعضای صورت بعد از چشم، لب خواهد بود که زیبایی صورت را تشدید می‌کند اگر رنگ متناسب با لب و رنگ پوست را انتخاب کنید. فرم لب ها در زیباتر نشان دادن چهره تاثیر زیادی دارد با استفاده از مداد لب می‌توان خطی در بین لب ایجاد کرد که رژلب در آن محدوده کشیده شود و از پخش شدن رژلب به اطراف لب جل..
60,000تومان
برند: بورژوا
بعد از تکمیل آرایش در مراحل پایانی استفاده از رژلب و مداد لب، لب‌های شما را برجسته و برآمدگی لبانتان بیشتر خواهد کرد. مداد لب بورژوا دارای بافت نرم و سبکی است که از ماندگاری بالایی برخوردتار است. شرکت بورژوآ«Bourjois» با سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی تولید لوازم آرایشی و بهداشتی توانسته محصولاتی را ار..
0تومان
برند: بورژوا
مداد لب جهت مرز بین لب خواهد بود که از پخش شدن رژلب به اطراف لب خودداری می‌کند، حتی از مداد لب می‌توان لب را برجسته و درشت جلوه داد که این راهکار برای خانم‌هایی که لب‌های نازکی دارند مناسب است. کمپانی بورژوآ«Bourjois» با سابقه‌ی درخشان در زمینه‌ی تولید لوازم آرایشی و بهداشتی توانسته محصولاتی را ارئه..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)