منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

ریتون

برند: ریتون
برند ایتالیایی «ریتون» (Reyton) یکی از برندهای مطرح و فعال در صنعت تولید محصولات آرایشی و بهداشتی باکیفیت است که تاکنون توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. اکسیدان سه درصدی ریتون مدل «Oxidizing Emulsion» با حجم 1000 میلی‌لیتر هم از محصولات باکیفیت این شرکت است که برای رنگ کردن مو استفاده می‌شود. هما..
0تومان
برند: ریتون
اکسیدان از کاربردی‌ترین مواد آرایشی برای مو است که همراه با رنگ مو یا پودر و کرم دکلره (بی‌رنگ‌کننده‌ی مو) استفاده می‌شود تا موها به بهترین شکل برای رنگ گرفتن آماده باشند. اکسیدان شش درصدی «ریتون» مدل «Oxidizing Emulsion» که در بسته‌بندی 1000 میلی‌لیتری عرضه می‌شود از اکسیدان‌های مناسب موهای ضعیف و ..
0تومان
برند: ریتون
اکسیدان از فعال‌کننده‌های رنگ مو است که استفاده از آن همراه با رنگ مو یا دکلره موجب می‌شوند رنگ به بهترین شکل به مو نفوذ کرده و تغییر رنگ مو به آسانی .....
74,000تومان
برند: ریتون
اکسیدان از فعال‌کننده‌های رنگ مو است که استفاده از آن همراه با رنگ مو یا دکلره موجب می‌شوند رنگ به بهترین شکل به مو نفوذ کرده و تغییر رنگ مو به آسانی صورت پذیرد. اکسیدان شش درصدی «ریتون» مدل «Oxidizing Emulsion» که در بسته‌بندی 250 میلی‌لیتری عرضه می‌شود هم از محصولات باکیفیت این برند ایتالیایی است ..
0تومان
برند: ریتون
اکسیدان 9 درصدی «ریتون» مدل «Reyton Oxidizing Emulsion» با حجم 1000 میلی‌لیتر، از اکسیدان‌های باکیفیت و حاوی هیدروژن پراکسید این برند ایتالیایی است که با توجه به حجم برای استفاده در سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌ها مناسب خواهد بود. اکسیدان 9 درصدی که با شماره‌ی 40 نیز شناخته می‌شود، برای استفاده همراه ..
0تومان
برند: ریتون
اکسیدان 9 درصدی «ریتون» مدل «Reyton Oxidizing Emulsion» با حجم 180 میلی‌لیتر، از محصولات آرایشی باکیفیت این برند مطرح و موفق ایتالیایی است که می‌توان از آن برای یک تا دو مرتبه رنگ کردن موهای سر استفاده کرد. اکسیدان را می‌توان یکی از مهم‌ترین لوازم آرایشی شیمیایی برای موها برشمرد که برای رنگ کردن یا ..
67,000تومان
برند: ریتون
اکسیدان‌ها از کاربردی‌ترین مواد آرایشی شیمیایی برای موی سر هستند که با توجه به تاثیر بسزای آن‌ها در رنگ‌پذیری و کیفیت رنگ موی سر داشته و از همین رو نه تنها خود کاربر بلکه آرایشگر یا افرادی که به عنوان کار روزمره از این مواد استفاده می‌کنند، باید دقت فراوانی در انتخاب بهترین اکسیدان داشته باشند. اکسی..
0تومان
برند: ریتون
اکسیدان 12 درصدی «ریتون» مدل «Reyton Oxidizing Emulsion» با حجم 180 میلی‌لیتر، از اکسیدان‌های باکیفیتی است که با توجه به درصد در ردیف قوی‌ترین اکسیدان قرار می‌گیرد. امولسیون یا اکسیدان کرمی 12 درصدی ریتون بهترین گزینه برای رنگ کردن دومرحله‌ای، روشن کردن مو بدون دکلره و همچنین در ترکیب با رنگ‌های کنت..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 206 (18 صفحه)