منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

درباره مارکت سالن

مجموعه مارکت سالن جهت فروش و تامین تجهیزات سالن زیبایی/لوازم آرایشی بهداشتی  با 5 سال سابقه درخشان بخش فروش اینترنتی را برای محصولات خود راه اندازی کرد. این مجموعه از وب سایت رسمی خود رونمایی کرد تا خدمات خود را به بهترین نحو ممکن برای مشتریان عزیز خود و سالن های زیبایی ارائه کند. این مجموعه جزء اولین پنل ها در ایران بوده است که به صورت حرفه ای وتخصصی به صورت انحصاری به ارائه محصولات اصل و اورجینال پرداخته است. همچنین فروش بر مبنای صداقت ، مشاوره درست و کارآفرینی از جمله اصلی ترین اهداف این مجموعه است.

این مجموعه با ارائه تنوع بالای برند های  آرایشی، بهداشتی محصولات پوست/ مو / ناخن / مبلمان سالن/ تجهیزات برقی / دکوراسیون مشتریان عزیز را به طور کامل در این حوزه بی نیاز کرده است.

مزایای خرید ازمجموعه مارکت سالن میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

1.مجموعه مارکت سالن با ایجاد محیطی امن جهت مراحل خرید مطمئن ودریافت نماد الکترونیکی که به مشتریان اطمینان خاطر میدهد بتوانند با خیال راحت مراحل خرید خود را تکمیل کنند. 

.2مشاوره رایگان جهت خرید محصولات تخصصی در کتگوری های متنوع سایت مجموعه.

.3ایجاد پنلی با امنیت بالا جهت حفظ حریم خصوصی کاربران

.4تهیه  برندهای معتبر ایرانی و خارجی در سایت مجموعه مارکت سالن جهت بالا بودن تنوع محصولات و باز بودن دست مشتریان عزیز مجموعه به هنگام مشاهده و خرید محصولات منتخب خود

.5تایید اصالت کلیه محصولات مجموعه  توسط تیم کارشناسی در مراحل مختلف بررسی و تایید شده است و به مشتریان خود اطمینان خاطر میدهد که با خیال راحت نسبت به خرید برند خاص مورد نظر خود اقدام نمایند.

.6امکان خرید و ثبت سفارش 24 ساعته بدون تعطیلی در مجموعه پا برجا می باشد.

.7ارسال به موقع و سریع در اولویت های کاری مجموعه مارکت سالن میباشد و سفارشات با حجم بالا هیچ تغییری در روند ارسال نخواهد داشت و تمامی سفارشات مشتریان عزیز به بهترین نحو ممکن به دستشان خواهد رسید.

.8بسته بندی با کیفیت و رعایت اصول بهداشتی در تمامی پروسه ها و مراحل ارسال رعایت شده و این امر موجب شده تمامی محصولات سفارشی مجموعه تا کنون با سلامت کامل به دست هموطنان و مشتریان عزیز برسد.