منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

بلاگ فید خوراک

14 Aug اهمیت بخشیدن به زیبایی و سالن های زیبایی
mmoradi 52 2509
Giving importance to beauty and beauty salonsاهمیت به زیبایی و سالن های زیبایی زمانی به درکی صحیح در انسان منجر شد که این امر علاوه بر زیبایی و شادابی به سلامتی و بهداشت و جلوگیری از بروز مشکلات در بخ..
11 Aug ظهور سالن های زیبایی
mmoradi 13 14934
The emergence of a phenomenon called beauty salonsواژه سالن و زیبایی در ابتدا به عنوان مکانی که مردم و اشراف زادگان برای بهبود ظاهر خود به آنجا می آمدند گفته میشد.پیشینه زیبایی و آراستگی به اول قرن ن..
15 Aug نکات مهم در انتخاب سالن های زیبایی
mmoradi 13 8624
Important points in choosing beauty salonsسالن زیبایی به یک چهره ی نمادین در فرهنگ غربی تبدیل شده است .و در واقع مکانی است که مردم برای اصلاح / مو / ناخن و موارد متعدد زیادی از این قبیل  به آن رجوع می..
15 Aug نکات ضروری برای راه اندازی سالن های زیبایی حرفه ای
mmoradi 7 10351
Essential tips for setting up professional beauty salons .  نکات ضروری برای راه اندازی سالن های زیبایی حرفه ایبا افزایش  درآمد های نجومی در بخش سالن های زیبایی این بخش به نحو فزاینده ای محبوب و رو..
16 Aug معرفی و شناخت تجهیزات اصلی سالن های زیبایی
mmoradi 4 5998
Introduction and recognition of the main equipment of beauty salonsمعرفی و شناخت تجهیزات اصلی سالن های زیبایی تجهیزات سالن زیبایی یک تجربه بیاد ماندنی در سالن های زیبایی ایجاد میکند. به مشتریان خود..
17 Aug جنس موهای خود را بهتر بشناسیم
mmoradi 3 754
Know your hair type better جنس موهای خود را بهتر بشناسیمشناخت مو شامل موارد از قبیل درک کیفیت های مختلف موها از جمله "تراکم "بافت "تخلخل و.. میباشد.  یک آرایشگر میتواند از نتایج نوع موهای شما استفاد..
16 Aug شکل گیری محصولات آرایشی بهداشتی مرغوب و باکیفیت
mmoradi 3 8106
The formation of high-quality cosmetic products شکل گیری محصولات آرایشی بهداشتی مرغوب و باکیفیتعوامل اصلی و تایین کننده در کیفیت محصولات آرایشی بهداشتی شامل طراحی / تعیین مواد اولیه /بسته بندی / ساخت ..
02 Aug پرفروش ترین برند های محصولات سالن زیبایی در جهان در سال 2022
mmoradi 2 1065
The best-selling beauty salon brands products in the world in 2022   پرفروش ترین برند های محصولات سالن زیبایی در جهان در سال 2022 پس از سقوط ناگهانی این صنعت در سال 2020 و حواشی همه گیری کرونا "د..
28 Aug آنالیز کلی شناخت و انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی جهت خرید موفق. (محصولات پوستی)
mmoradi 2 1651
General analysis of recognition and selection of cosmetic products for successful purchase. )Skin products(  آنالیز کلی شناخت و انتخاب محصولات آرایشی و بهداشتی جهت خرید موفق. (محصولات پوستی)آرایش ب..
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)