منو
سبد خرید شما

20% تخفیف روی همه محصولات همین حالا خرید کنید

اسنس

برند: اسنس
ریمل «اسنس» مدل «Lash Base» به‌عنوان یک ریمل پایه، برای افزایش حجم و طول مژه‌ها به ‌کار می‌رود. این ریمل سفید است و به‌خوبی مژه‌ها را پوشش می‌دهد. بلندی و حجم بیشتر مژه‌ها به آرایش چشم، زیبایی دوچندانی می‌بخشد. با استفاده از ریمل اسنس مدل Lash Base پیش از استفاده از ریمل اصلی، حجم و طول مژه‌هایتان ا..
0تومان
برند: اسنس
برند آلمانی «اسنس» (Essence) در تولید لوازم آرایشی باکیفیت از پرطرفدارترین برندهای موجود است. ریمل‌های تولیدی این برند به علت تنوع زیاد پاسخگوی انواع نیازهای مصرف‌کنندگان هستند. محفظه‌ی این ریمل بسیار ساده است، یک درپوش سیاه و محفظه‌ی سفیدرنگی که جزییات مشکی و نارنجی روی آن نمایان است. با این وجود ز..
0تومان
برند: اسنس
ریمل «اسنس» (Essence) سری False Lashes با الهام از تاثیر خاصشان روی مژه‌ها نام‌گذاری شده‌اند. ریمل‌های این سری از محصولات اسنس مژه‌ها را بلند و براق می‌کنند و ظاهری همچون مژه‌ی مصنوعی روی پلک‌ها ایجاد می‌کنند. مژه‌هایی پرپشت که بدون چسبندگی و جدا از هم و با رنگی کاملا مشکی و عمیق زیبایی‌بخش چشمان شم..
156,000تومان
برند: اسنس
ریمل آیتمی از لوازم آرایشی است که به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد. حجیم‌تر نشان‌دادن مژه‌ها برای کسانی که مژه‌های کم‌حجمی دارند، بلندتر کردن مژه‌ها برای کسانی که کوتاه بودن مژه‌ها آزارشان می‌دهد و پررنگ و ضخیم نشان‌دادن مژه‌های نازک از جمله‌ی این دلایل هستند. در این بین نچسبیدن مژه‌ها به ی..
0تومان
برند: اسنس
ریمل 24اور بلد اسنس محصولی از برند آلمانی اسنس است. دارای روغن جوجوبا، بادام و ویتامین ای است.دارای ماندگاری 24 ساعته میباشد.مناسب برای استفاده در طول روز است.فرمولاسیون گیاهی این ریمل، به گونه ای است که مورد تائید متخصصین پوست و چشم پزشکان است.حالت دهنده , حجم دهنده میباشد...
106,000تومان
برند: اسنس
ریمل 24اور بلد اسنس محصولی از برند آلمانی اسنس است. دارای روغن جوجوبا، بادام و ویتامین ای است.دارای ماندگاری 24 ساعته میباشد.مناسب برای استفاده در طول روز است.فرمولاسیون گیاهی این ریمل، به گونه ای است که مورد تائید متخصصین پوست و چشم پزشکان است.تفکیک کننده , حالت دهنده , حجم دهنده میباشد...
129,000تومان
برند: اسنس
ریمل حجم‌دهنده‌ اسنس dramatic volume برسی منحنی با الیاف حجم‌دهنده دارد. این محصول برای ایجاد حجمی دراماتیک و بدون ایجاد چسبندگی مناسب است و بدون تجمع مایع ریمل روی مژه‌ها، آن‌ها را حجیم و پرپشت می‌کند. همه‌ افراد دوست دارند مژه‌هایی بلند و پرپشت داشته باشند و همیشه به دنبال راه‌ حلی خوب مثل یک ر..
74,000تومان
برند: اسنس
ریمل حجم‌دهنده‌ی «اسنس» مدل «Forbidden Volume» برسی مخروطی با الیاف مخصوص دارد. این محصول برای ایجاد حجمی دراماتیک و بدون ایجاد چسبندگی مناسب است. این ریمل بدون تجمع مایع ریمل روی مژه‌ها، آن‌ها را حجیم و پرپشت می‌کند. ..
0تومان
برند: اسنس
ریمل حجم‌دهنده‌ی «اسنس» مدل «Forbidden Volume Rebel» برسی فیبری با تارهایی کوتاه و بلند دارد که به‌خوبی مژه‌ها را حجم می‌دهد. ماندگاری این محصول بالاست و حتی در بلندمدت زیر چشم نمی‌ریزد...
0تومان
برند: اسنس
ریمل یک از ابزارهای آرایشی است که با تیره تر کردن و حالت دادن به مژه‌ها تاثیر زیبایی به چشم‌ها می‌بخشد. بلند و کوتاه بودن مژه شما را به داشتن ریملی که با توجه به نیاز و شناخت مژه‌ چشمانتان است ترغیب می‌کند .ریمل اسنس مدل «I Love Exterme Volume» از نوع حجم‌دهنده و با رنگدانه‌های مشکی رنگی طبیعی به م..
0تومان
نمایش 1 تا 12 از 76 (7 صفحه)